Remi Rada sa Dijarinom Antalijom

• 23. jul 2013.

• 21:18

Fudbaleri Rada odigrali su nerešeno protiv Antalijaspora za koji nastupa i bivši napadač Partizana Lamin Dijara.

Izabranici Nebojše Miloševića nastavili su da pružaju sjajne partije na pripremama u Sloveniji. U kontrolom susretu sa turskim superligašem Antalijasporom "Građevinari" su odigrali 1:1.

Već od samog starta utakmice "Azuri" sa Banjice nametnuli su jak tempo ali je prva do gola stigla protivnička ekipa u 19. minutu preko Tite.

Fudbaleri Rada nisu klonuli već su nastavili u istom ritmu što im je donelo izjednačenje i, ispostavilo se remi, u 44. minutu.

Leković je izveo prekid a raspoloženi Slavko Perović glavom matirao golmana turske ekipe za konačnih 1:1. U nastavku nije bilo promene rezultata iako je Saša Jovanović mogao da donese trijumf "Građevinarima".