Rašović zna kako je kad Partizan napada ka Jugu, Napredak od toga nije uspeo da se odbrani

Autor: Beta Beta
nedelja 30.04.2017.
19:04
Izvor: Beta

Očekivao je trener Napretka veliki pritisak Partizana u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da spreči goleadu crno-belih.

BETA/AP Photo/Kerstin Joensson

Trener Napretka Vuk Rašović rekao je da je Partizan zasluženo slavio sa 3:1 u današnjem meču 33. kola Superlige.

"Prvo poluvreme dosta dobro za nas. Očekivali smo inicijativu Partizana, tako je bilo na početku, ali posle toga smo došli do igre i nekih prilika. Ono što je nije dobro je ulazak u drugo poluvreme.

Znali smo da će biti veliki pritisak, da Partizan napada na 'jug'… Ta dva brza gola su nas poremetila, nismo mogli da se vratimo. Mislim da je Partizan zasluženo pobedio",
rekao je Rašović.

Napredak u narednom kolu dočekuje Radnički iz Niša.

"Za nas je to veoma bitna utakmica, izgleda da nam čitava sezona staje u tu jednu utakmicu", rekao je Rašović.