Ranković: ''Ne znam šta treba da se desi da se Partizanu dosudi penal!''

• 09. novembar 2013.

• 17:58

Posle prvog poluvremena utakmice između Partizana i Donjeg Srema u Humskoj i vođstva gostiju od 1:0, prva reakcija iz Partizana stigla je od strane sekretara stručnog štaba Ljubiše Rankovića, koji je akcenat stavio na nedosuđen jedanaesterac za crno-bele.

Fudbaleri Partizana muče se pred praznim tribinama stadiona u Humskoj protiv Donjeg Srema, koji je u finišu prvog poluvremena poveo sa 1:0 golom Krunića.

U poluvreemenu utakmice, pred kamerama ''Arene Sport'' pojavio se sekretar stručnog štaba Partizana Ljubiša Ranković, koji je izneo ocenu onoga što smo mogli da vidimo u prvih 45 minuta, ali je poseban osvrt imao na nedosuđen penal za crno-bele, posle igranja rukom jednog igrača Donjeg Srema u svom kaznenom prostoru, a posle akcije Miloša Jojića.

''Zaista ne znam šta treba da se dogodi da se Partizanu dosudi jedanaesterac u Superligi. Naše sudije kad odu u Evropu za jedno 'tapšanje po ramenu pokazuju' na belu tačku, a ovde se očigledni penali ne dosuđuju'', bio je besan Rankovuić, istovremeno aludirajući i na jedanaesterac koji je za Barselonu dosudio Milorad Mažić protiv Milana u četvrtom kolu Lige šampiona.