Rajkova ''kifla'', Sadikova peta, Suma glavom... Partizan na Javoru iskaljuje bes posle Pazara!

• 09. avgust 2020.

• 21:03

Da vidimo kako će večeras crno-beli da privedu utakmicu kraju, sve imaju u svojim rukama.

Sjajan početak za crno-bele protiv Javor Matisa, večeras u Humskoj.

Već posle dvadesetak minuta Partizan vodi sa 3:0, oba puta pogodio je Umar Sadik, a malo je nedostajalo da se i Sejduba Suma upiše u strelce, pošto je njegov pokušaj zaustavila stativa u 18. minutu.

Pet minuta ranije, Sadik je postigao prvi gol. Posle akcije sa Stevanovićem, Suma je uspeo u petercu da ''iščačka'' loptu, a napadač Partizana je rutinski završio akciju - 1:0.

Već u 19. minutu, Partizan je duplirao prednost, kada je Rajko Brežančić centrirao sa leve strane, lopta je imala nezgodnu putanju za golmana Lazovića, bežala mu je, a kada ju je ispustio, Sadik ju je petom elegantno smestio u mrežu - 2:0.

Mogao je Javor da smanji rezultat, pripretili su Ivanjičani par puta iz prekida, ali u 25. minutu još jedna dobra akcija Partizana koju Suma završava udarcem glavom, posle centaršuta Stevanovića sa leve strane - 3:0.