Radnik osvojio bod pred dolazak Partizana, uz čak trojicu povređenih igrača!

subota 30.05.2020.
16:59

Veliki pehovi zadesili su Surduličane danas tokom meča sa Proleterom.

Sportske.net

Utakmicom između Radnika i Proletera danas je nastavljeno 27. kolo Linglong Superlige.

Meč je završen bez pobednika, rezultatom 1:1, ali ostaće upamćen i po seriji povreda fudbalera Radnika, koji je meč morao da završi sa igračem manje na terenu, jer je trener Simo Krunić ranije iskoristio sve izmene.

U prvom poluvremenu povredio se Stanisavljević, zatim je van igre morao i Stevanović koji je odigrao samo prvih 45 minuta, a tokom drugog poluvremena na povredu se požalio i Ranko Jokić, koji je izašao iz igre, ali Surduličani više nisu imali pravo na izmenu.

Kada je sama utakmica u pitanju, Proleter je poveo u 42. minutu pogotkom Siniše Babića iz jedanaesterca, a bod Radniku doneo je Stamenković u 76. minutu, posle velike greške Radinovića- 1:1.

Meč nije imao veći takmiarski značaj, s obzirom da su i jedni i drugi bezbrižni po pitanju opstanka u ligi, ali pomenute povrede značajno bi mogle da desetkuju ekipu Radnika pred meč u četvrtfinalu Kupa koji je na programu u sredu u Surdulici.