Radnički Niš - Poraz, remi, poraz, remi...

• 01. mart 2012.

• 20:19

• Izvor: Sportske.net, juznevesti.com

Fudbaleri Radničkog iz Niša ni posle jučerašnje utakmice nisu uspeli da zabeleže prvi trijumf na pripremama u Crnoj Gori. Sreća u nesreći je što je izbegnut novi poraz pa remi deluje kao prihvatljiv posle neuspeha protiv Radnika, Jedinstva i Mladog Radnika.

Novi prijateljski susret odigrali su fudbaleri Radničkog na pripremama u Crnoj Gori. Protivnik je ovoga puta bilo Igalo a rezultat na kraju duela, miroljubivih (1:1).

Početak meča delovao je kao da će Nišlije još jednom napustiti teren "pognutih glava". Nakon samo petnaestak minuta igre protivnik je poveo golom Kosovića.

Da stvari ne budu tako loše po ekipu Radničkog pobrinuo se Nikola Mladenović koji je golom u 36. minutu poravnao na (1:1) i na taj način postavio konačan rezultat utakmice.

Za Radnički su na ovom meču nastupali:

Filipović, P. Stamenković, Pešić, B. Đorđević, N. Stamenković, Mitić, B. Stamenković, Stošković, Mladenović, Popović, J. Jovanović, Kalčić, S. Petrović i Ivanov.

Radnički je ovim remijem nastavio seriju loših rezultata na pripremama ali se svi u klubu nadaju da će završetak boravka u Crnoj Gori doneti i dugo željenu pobedu koja će igračima podići samopouzdanje koje je poljuljano prošlonedeljnim rezultatima.