• 23. februar 2020.

• 13:01

• Izvor: Sportske.net, zurnal.rs

Posle ovog saznanja, jučerašnji Partizanov kiks još teže pada navijačima crno-belih.

Dan posle, stiže sve više reakcija posle jučerašnje utakmice u Senti, gde je Partizan osvojio samo bod protiv domaćeg TSC-a (1:1).

Iz Partizana razlog svog lošeg rezultata vide u lošem terenu na koji je domaćin ''bolje adaptiran'', ali prvi čovek TSC-a Janoš Žemberi  podseća na još jedan bitan detalj koji Partizan nije iskoristio, a to je da je domaćin bio znatno oslabljen u jučerašnjem meču.

''Bod, izboren sa gotovo rezervnim sastavom, nosi ogromnu težinu u sebi. Nedostajala su nam petorica fudbalera u poslednjoj liniji, upražnjeno mesto morao je čak da popunjava jedan od napadača. Posle svega, ne mogu da se otmem utisku – zaslužili smo pobedu'', poručio je on, a prenosi ''Žurnal''.

Mnogi komentarišu i jedanaesterac iz 90. minuta, kada je Partizan stigao do izjednačenja.

''Neka taj detalj ostane u domenu procene sudija. Ne bih širio priču... Često nam se dešavaju ovakvi slučajevi, da gubimo bodove u poslednjim minutima.

Utakmica je završena kad sudija svira kraj. Žao mi je što dobru igru nismo krunisali pobedom, međutim, i ovako je dobro. Pokazali smo da TSC ima snage za borbu sa najboljima'', istakao je Žemberi.