Prva utakmica selektora Saše Ilića, poraz posle preokreta

Izvor: Sportske.net, fss.rs

Počelo sjajno, ali nije se završilo u tom stilu.

Beta/Branislav Božić/Ds

Doskorašnji kapiten Partizana Saša Ilić debiovao je danas u ulozi selektora mlađe kadetske reprezentacije Srbije (U16).

Njegova selekcija bila je gost reprezentacije Slovačke u prijateljskom meču, a Slovaci su posle preokreta u drugom poluvremenu slavili rezultatom 2:1.

Srbija je povela već u četvrtom minutu golom Milosavića, a preokret Slovačkoj doneli su Javorček u 74. i Zahradnik u 80. minutu meča.

SLOVAČKA: Vasil, Mičuda, Bagin, Kahnič, Javorček, Šulak, Hroza (od 60. Juritka), Fatona, Repa (od 41. Zahradnik), Sauer, Prokop.

SRBIJA: Davidović, Cvetković, Radojević, Đurđević, Nikolić, Spasojević (od 59. Baždar), Stojanović, Lazetić, Brajić (od 59. Stjepanović), Kabić (od 55. Gluščević), Milosavić (od 46. Petković).