Pršti na Banovom brdu, Pantićeva majstorija poništila drugo vođstvo Čukaričkog

sreda 18.04.2018.
19:23

Četiri gola za poluvreme u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Srbije između Čukaričkog i Partizana.

Beta/Branislav Božić/Ds

Gledajući iz ugla neutralnih ljubitelja fudbala prvo poluvreme utakmice na Banovom brdu bilo je više nego zanimljivo.

Čukarički je poveo posle nepuna dva minuta igre ali je Partizan anulirao zaostatak zahvaljujuči autogolu Save Radića u 20. minutu.

Nakon izjednačujućeg gola gosti su nastavili da pritiskaju protivnika a onda je usledio novi hladan tuš pet minuta pre odlaska na odmor.

Bivši fudbaler Partizana Miroslav Bogosavac napravio je sjajan prodor po levoj strani, uposlio Nemanju Belakovića, a ovaj je preciznim centaršutem pronašao u petercu Asmira Kajevića koji nije imao težak posao.

Na nesreću "Brđana", Partizan je do poslednjeg sudijskog zvižduka u prvom delu meča uspeo da stigne do izjednačenja.

Majstorija Danila Pantića poništila je drugi gol domaćih tako da se na odmor otišlo sa rezultatom 2:2.