Pršo doneo Radu remi sa Hertom

• 26. jul 2013.

• 21:08

Fudbaleri Rada odigrali su nerešeno protiv Herte iz Berlina i tako još jednom dokazali da se nalaze u sjajnoj formi dve nedelje uoči početka JSL.

Izabranici Nebojše Miloševića odigrali su u Austriji novi kontrolni meč u sklopu priprema za predstojeću sezonu, a danas je "Građevinarima" protivnik bio svetski poznati klub iz prestonice Nemačke.

Kao ni u meču sa Antalijasporom, fudbaleri Rada ni u duelu sa Hertom nisu pokazivali respekt prema poznatijem rivalu već su dali svoj maksimum što im se i ovoga puta isplatilo.

Lišeni pomoći omaldinskih reprezentativaca koji se nalaze na EP u Litvaniji sa selekcijom Srbije, kao i levog beka Nikole Lekovića, koji se uputio ka Novom Sadu gde će potpisati ugovor sa Vojvodinom, "Azuri" sa Banjice remizirali su 1:1 sa Hertom.

Posle prvog poluvremena u kome nije bilo golova, Nemci su do prednosti došli u 70. minutu meča golom sa bele tačke.

Rad je hrabro odigrao finiš meča i nagrada za takvo izdanje je stigla u 82.minutu kada je Milan Pršo izjednačio rezultat za konačan ishod utakmice.