utorak 21.02.2017.
15:26

Dva dana posle burnog meča na Banjici, kombinovani tim Partizana odigrao je prijateljski meč sa ekipom Inđije.

partizan.rs/MiroslavTodorović

Crno-beli su slavili rezultatom 3:2, a ono što posebno može da raduje pristalice Partizana jeste činjenica da se u strelce konačno upisao i Leandre Tavamba, kamerunski napadač.

Jedno od zimskih pojačanja crno-belih odlično je reagovao u 24. minutu igre, posle centaršuta Marjanovića iz kornera, ali se odmah zatim požalio na povredu, pa je iz preventivnih razloga ubrzo napustio teren.

Zamenio ga je Vladimir Đilas, a već u 29. minutu Kosović je duplirao prednost crno-belih.

Rezultatom 2:0 ušlo se u drugo poluvreme, a posle samo četiri minuta u nastavku, Nemanja Mihajlović je povisio vođstvo crno-belih. Do kraja, gosti su uspeli da ublaže poraz sa dva gola Lemajića, u 67. iz jedanaesterca i 72. minutu.

Partizan je nastpio u sledećem sastavu: Stevanovic (od 63’ Jovičić), Krstić, Vranjanin, Ćirković (od 63’ Zlatović), El Monir, Kosović, Marjanović, Đuričković, Ilić, Mihajlović (od 63’ Nović), Tavamba (od 30’ Đilas).