Proradio Jovelja, golman Napolija se nije ni pomerio!

utorak 18.09.2018.
16:26

Prvenac odličnog Zvezdinog napadača na debiju u U19 Ligi šampiona!

Beta/Branislav Božić/Ev

Omladinske ekipe Crvene zvezde i Napolija su u 16 časova počele utakmicu prvog kola U19 Lige šampiona, a navijači na Banovom brdu nisu dugo čekali na golove.

Posle mirnog početka meča, velika prilika za Napoli viđena je u 12. minutu, ali Gordić je sjajno intervenisao. Lopta je izbijena u korner, posle kojeg su Napolitanci uspeli da povedu. Gaetano je odlično izveo udarac iz ugla, a Sense je umakao pažnji Zvezdinih fudbalera i rutinski prosledio loptu u mrežu - 0:1.

Ali, već u 16. minutu Zvezda uzvraća preko sjajnog Dejana Joveljića. Aleksa Terzić je odlično centrirao sa leve strane, Zvezdin golgeter je bio na pravom mestu i udarcem glavom poslao loptu u mrežu golmana D'Andree - 1:1.