Proradila ostrvska veza, Srbija povela posle dva minuta!

sreda 25.05.2016.
17:11

Bolji početak današnje utakmice sa Kipranima naš novi selektor Slavoljub Muslin nije mogao da zamisli.

Beta/AP Photo/DarkoVojinović

Nisu prošla ni dva minuta od početka današnjeg prijateljskog meča u Užicu, a reprezentacija Srbije je povela protiv Kiprana sa 1:0.

Gol za ''Orlove'' postigao je Aleksandar Mitrović, posle odlične asistencije Dušana Tadića, povratnika u naš nacionalni tim.

U prilogu pogledajte kako je izgledala ta saradnja dvojice naših premijerligaških fudbalera.

Dodajmo još i da je Mitrović samo dva minuta kanije mogao i do drugog gola, ovoga puta posle Kostićevog centaršuta sa leve strane, ali je Mitrovićev udarac glavom, golman Kiprana nekako uspeo da zaustavi.

Sjajan početak, samo neka se tako i nastavi...