subota 03.02.2018.
16:46

Nova pobeda crno-belih.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Teplica rezultatom 2:0 upripremnom meču na Kipru.

Strelci za Partizan bili su Đorđe Ivanović i Leandre Tavamba.

Miroslav Đukić je danas verovatno izveo sastav koji će se suprotstaviti Viktoriji Plzenja u 1/16 finala Lige Evrope.

On je odlučio da u veznom redu upari Sašu Zdjelara i Danila Pantića, ispred kojih su ofanzivnu trojku činili Tošić, Ivanović i Janković, a najistureniji je Tavamba.

U prvom poluvremenu nije bilo preterano mnogo prilika, jedinu veliku šansu propustio je Tavamba, pošto je nakon sjanog driblinga sa nekih osam metara šutirao preko gola.

Partizan je u vođstvo došao u 55. minutu, Đorđe Ivanović je postigao svoj prvenac, posle centaršuta Uroševića, pogodio je glavom za 1:0.

Nakon toga, fudbaleri Teplica su imali najbolju priliku, u 66. minutu kada se Vladimir Stojković istakao odličnom invervencijom.

Sve dileme oko pobednika rešio je Tavamba, koji je posle centaršuta Tošića glavom pogodio za 2:0.