Preokret Voždovca, kompletirano 28. kolo - pogledajte kako sada izgleda tabela!

nedelja 31.03.2019.
21:23

Prvo poluvreme nagoveštavalo iznenađenje, ali u nastavku meča ''Zmajevi'' su zaigrali mnogo bolje.

Beta/Branislav Božić/Ds

Utakmicom između Voždovca i poslednjeplasiranog Zemuna večeras je kompletirano 28. kolo Superlige.

''Zmajevi'' su na svom terenu trijumfovali rezultatom 3:1, iako su gosti imali gol prednosti posle prvog poluvremena.

Vođstvo gostima doneo je bivši fudbaler Zvezde, sada Mančester sitija na pozajmici u Zemunu, 18-godišnji Ivan Ilić, pogotkom već u 10. minutu meča.

Taj gol obeležio je prvi deo igre, a na izjednačenje se čekalo do 59. minuta, kada je Duronjić zatresao mrežu Miloševića. Pet minuta kasnije potpuni preokret, iskusni Predrag Sikimić je pogodio, a konačnih 3:1 postavio je Andrija Luković u nadoknadi vremena.

U prilogu je kompletna tabela Superlige, dva kola pre početka plej-ofa.