nedelja 24.07.2016.
22:15

Radnički je slavio na "Čairu" protiv Čukaričkog rezultatom 2:1 (0:1).

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

Veoma zanimljiva utakmica na "Čairu" u derbiju ovog kola, Radnički i Čukarički su pokazale da su ozbiljne ekipe od kojih dosta možemo očekivati ove sezone u Superligi.

Radnički je uspeo da preokrene rezultat na poluvremenu, na kraju je bilo 2:1 (0:1).

U prvom poluvremenu je Čukarički bio bolji tim, imao je par opasnih napada, a preko Tomića je uspeo i da postigne gol u 42. minutu meča.

U nastavku domaći tim se probudio, prvo je Mrkić uspeo da probije odbranu Čuke u 75. minutu, da bi sjajni Stojanović, povratnik u dres Radničkog iz Crvene zvezde, postavio konačan rezultat - 2:1 u korist Nišlija.

Treba napomenuti da je jedan od tragičara ovog meča Obeng Regan koji je dobio isključenje sredinom drugog poluvremena.