Izvor: Sportske.net, fkradnickinis.rs

Sve je trajalo 70 minuta...

Beta/Dragan Gojić/Ev

Ekipa niškog Radničkog završila je pripreme u Sloveniji, ali ne na način kako je bilo planirano.

Nišlije su danas imale generalnu probu pred početak nove sezone, rival im je bila ekipa ruskog Sočija, a meč je prekinut zbog nevremena u 70. minutu.

Nije bilo uslova da se meč nastavi, pa je ostalo 2:0 za Soči. Oba gola za ruski tim postigao je Karapetjan u 58. i 63. minutu.

Poslednja utakmica Radničkog na pripremama u Sloveniji protiv ekipe Sočija prekinuta je u 70. minutu zbog nevremena pri vođstvu novog člana ruske Premijer lige rezultatom 2:0.

Radnički je nastupio u sastavu: Petrović, Todorovski, Ostojić, Stevanović (od 60. Đorđević), Bondarenko, Meleg, Noma, Batrović, Čumić, Tomić i Makarić.

Pre današnjeg poraza, tokom priprema u Sloveniji Radnički je savladao Domžale sa 2:0 i Goricu sa 1:0, dok su igrači na probi i omladinci odigrali bez golova sa slovenačkom ekipom Bravo.

Kako je saopšteno na klupskom sajtu, ekspedicija Radničkog se u Niš vraća u sredu, gde će nastaviti sa priprema za novu sezonu i utakmice sa estonskom Florom u kvalifikacijama za Ligu Evrope.