petak 09.09.2016.
21:51

Bez golova na premijeri osmog kola Superlige Srbije.

Sportske.net

Fudbaleri Rada i Vojvodine odigrali su bez golova 0:0 (0:0) u prvom meču osmog kola domaćeg šampionata.

U utakmici bez mnogo pravih prilika, nije viđeno mnogo pravih prilika, vodila se velika borba na sredini terena, pa je remi bez golova bio najrealniji ishod.

Rad je bio najbliži golu u finišu prvog dela igre   Lutovac je šutirao sa desetak metara iskosa sa desne strane u bliži Kordićev ugao, ali je lopta pogodila prečku.

Vojvodina je imala nekoliko solidnih pokušaja sa distance preko Paločevića, Melega i Jovančića, ali je golman Dejanović ostao nesavladan.

U dresu Vojvodine večeras su debitovali Filip Knežević i Nenad Gavrić, ali nisu uspeli da pomognu svojoj ekipi da dođe do sva tri boda.

Vojvodina će ostati i posle ovog kola na drugom mestu na tabeli sa 17 bodova, s tim što će Crvena zvezda u slučaju da pobedi Bačku pobeći na plus pet, ali ima i meč više.  Rad je ostao na sredini tabele sa 10 bodova.