Posle ova tri komada, dileme nije bilo - on je najbolji igrač 29. kola Superlige

14:47
Izvor: Beta

Ovaj momak ima i dodatni razlog za zadovoljstvo posle ubedljivog trijumfa njegovog tima proteklog vikenda.

Sportske.net

Fudbaler Čukaričkog Marko Docić najbolji je igrač 29. kola Super lige Srbije, objavljeno je danas na sajtu tog takmičenja.

Čukarički je na Banovom brdu pobedio subotički Spartak sa 4:1, a meč je obeležio vezni fudbaler "Brđana" koji je pružio sjajnu partiju i učestvovao u postizanju sva četiri pogotka.

Docić postigao dva gola iz penala, u 13. i nadoknadi poluvremena, kao i 72. minutu iz slobodnog udarca, dok je kod pogotka Asmira Kajevića u 87. minutu bio asistent.

Marko Docić (24) je rođen u Beogradu, igra na pozicijama defanzivnog ili centralnog veznog igrača, a u Čukarički je stigao u julu 2016. godine.

Pre toga nastupao je za ekipu Srema iz Jakova, a potom i za ivanjički Javor odakle je i stigao na Banovo brdo.

Tokom aktuelne sezone zabeležio je 21 nastup i postigao šest pogodaka.