Poraz Partizana u prvom pripremnom meču!

• Autor: Milovan Longinov

• 23. jun 2016.

• 20:03

Fudbaleri Partizana izgubili su od Kiprana rezultatom 0:1 (0:0).

Partizan je odigrao svoj prvi test meč u poljskom Gnjevinu na pripremama, a protivnik je bio kiparski Apoel. Kiprani pobedili sa 0:1 golom iz penala, 15 minuta pre kraja.

Trener Ivan Tomić odlučio je da na teren pošalje dva sastava, svaki po poluvreme, a crno-beli su posebno u prvih 45 minuta bili dominantni, ali nisu uspeli iz nekoliko prilika da postignu gol.

Najbliži tome bio je u dva navrata Božinov u 20. i 42. minutu, a Kiprani za to vreme nisu uputili nijedan udarac na gol Šaranova.

I u drugom poluvremenu su crno-beli imali više od igre i više prilika za gol, ali je meč odlučio De Vincenti u 76. golom sa bele tačke.

Sledeći pripremni meč Partizan igra 28. juna, a protivnik će uskoro biti poznat.

Partizan: Šaranov, Vulićević, Gogoua, Milenković, Miletić, Everton, Brašanac (K), Jankoivć, Radović, Stevanović, Božinov.

Drugo poluvreme: Kljajić, Bandalovski, Balažic, Jevtović, Bogosavac, Radin, Marjanović, Ilić, Đuričković, Damjanović, Vlahović.