Poraz "Orlića" pod Malim brdom

četvrtak 15.11.2018.
17:12

Mlada selekcija reprezentacije Srbije poražena je danas u Petrovcu od selekcije Crne Gore. Gol odluke pao nakon spornog penala.

fscg.me
fscg.me

Mlade fudbalske reprezentacije Crne Gore i Srbije odmerile su snage na stadionu pod Malim brdom u Petrovcu u sklopu priprema za naredni kvalifikacioni ciklus.

Selektori Mojaš Radonjić i Goran Đorović testirali su igrače rođene 1998. godine i mlađe, a pobedu je slavila domaća selekcija rezultatom 1:0 (0:0).

Gol odluke postigao je Ilija Vukotić u 55. minutu posle spornog penala koji je iznudio Ognjen Stijepović.

Reprezentacija Srbije igrala je jako dobro u prvom poluvremenu, pogodila prečku u prvom delu, a u nastavku je sjajan posao na golu domaćih obavio Lazar Carević.

CRNA GORA: Carević, Malešević, Merdović (od 87. Ražnatović), Drinčić, Filipović (od 87. Kumburović), Bubanja (od 72. Bakić), Skenderović, Vukotić (od 87. Eraković), Stijepović (od 87. Vučićević), Terzić, Sekulić;

SRBIJA: Ilić (od 46. Stanković), Vlalukin, Lambulić (od 62. Birmančević), Mašović, Terzić, Petrović (od 76. Đ. Jovanović), Mićin, Adžić (od 82. Mesarović), Račić (od 62. Joković), S. Jovanović (od 62. Đorđević), Joveljić.

Izabranike Gorana Đorovića u petak očekuje nova prijateljska utakmica, a protivnik će im biti odabrana selekcija BJR Makedonije.