četvrtak 24.10.2019.
20:56

Navijači su i ljuti, ali i ponosni u isto vreme.

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Partizan je odigrao dobro drugo poluvreme večeras protiv Mančester junajteda, ali nažalost, nije uspeo da slavi.

Ipak, navijači su zadovoljni, što se može videti i na osnovu tvitova koje smo čitali nakon utakmice.

Naravno, sudija je prvi na udaru zbog dva nedosuđena penala za Partizan.

21:57

Momci su odigrali fantasticno i nadigrali mancester. Bio sam sigurn da dajemo bar 1 gol do kraja utakmice ali steta.
Ali se vidi da nam fale 2-3 igraca za rotaciju(stoper, desni bek i napadac) da bi bili kompletni i sa izmenama.

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
21:45

Jasno se videlo od početka da je glavni sudija igrač Mančester Junajteda, a onda mu se i pomoćni priključio u drugom poluvremenu. Partizan je u sve 3 utakmice LE razbio svoje rivale, AZ i Mančester Junajted su bili bolji jedino u prvih 20-ak minuta, Astana ni minut. Ali šta to vredi kada Partizan nakon 3 utakmice ima samo 4 boda jer je tako UEFA odlučila isto kao što FSS odlučuje kako će tabela da izgleda. Jasno je da su predsednici i više od prijatelja.