Poluvreme - Zvezdin lakši trening u Nišu! (TVITOVI)

nedelja 05.11.2017.
17:48

Crvena zvezda vodi nakon prvih 45 minuta igre u Nišu.

crvenazvezdafk.com

Radnički iz Niša je većinom prvog dela meča bio ravnopravan rival Crvenoj zvezdi, ali je gost iz Beograda uspeo da postigne čak tri gola.

Ekipa Vladana Milojevića rutinski obavlja posao u Nišu, poveli su golom Gelora Kange u 25. minutu, akcija je išla preko Pešića i Milića, da bi Gabonac bez problema uspeo da savlada Živkovića.

Nakon toga, igralo se uglavnom na sredini terena, a onda novi gol u mreži Radničkog, igrao se 37. minut, tada je Aleksandar Pešić dokazao da je u odličnoj formi, uspeo je da iz teške situacije savlada Živkovića za 0:2.

U 42. minutu Pešić biva oboren u kaznenom prostoru, upravo je on svojim desetim golom u sezoni uspeo da verovatno reši pitanje pobednika.

Pogledajte u nastavku i drugi gol, a nakon toga i par tvitova u vezi ove utakmice.