Poluvreme - Zvezda zasluženo gubi, navijači ljuti na stranca! (TVITOVI)

nedelja 26.11.2017.
15:48

Crvena zvezda ne igra dobro na gostovanju Čukaričkom.

Beta/Branislav Božić/Mo

Nakon prvih 45 minuta igre Crvena zvezda gubi na Banovom brdu od Čukaričkog rezultatom 1:0.

Uslovi nisu bili najbolji za igru danas na stadionu Čukaričkog, ali nismo gledali loš fudbal.

Dosta tempa, igrači Čukaričkog su igrali visok presing, a prvu šansu su imali već u 13. sekundi nakon izgubljene lopte Crvene zvezde, Ovusu je izašao 1 na 1 sa Borjanom koji pravovremenim istrčavanjem sprečava gol.

Deset minuta kasnije Ovusu ima stopostotnu šansu, ali ponovo bez gola, šutirao je veoma jako, lopta je prošla malo iznad prečke.

Čukarički je bio bolji rival u prvom delu prvog poluvremena, a onda velika šansa za Crvenu zvezdu, lopta je nakon prekida stigla do Babića koji ju je primio u kaznenom prostoru, ali je šutirao preko gola.

Dosta šuteva iz daljine smo videli u prvih 45 minuta, ali promene rezultata nije bilo.

Zvezda je držala loptu u svom posedu, imala je još jednu šansu preko Pešića kada je šutirao pravo u golmana Belića, a na drugoj strani Čukarički je bio veoma opasan iz kontri.

Jovanović je nakon jedne takve situacije šutirao u ugao, ali je Borjan polako rastao u najboljeg igrača Crvene zvezde na ovom meču.

Ipak, domaći stižu do prednosti u 41. minutu meča.

Petar Mićin je postigao gol nakon asistencije Jovanovića, domaći su sasvim zasluženo stigli do prednosti u prvom poluvremenu.