Poluvreme - Zvezda po planu, navijači zadovoljni

sreda 17.10.2018.
14:48

Zvezda bez većih problema stekla prednost u Vranju i sve je bliže plasmanu u osminu finala Kupa Srbije.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Posle prvog poluvremena na stadionu ''Jumko'' u Vranju, Dinamo - Crvena zvezda 0:1.

Vodeći gol crveno-beli su postigli u 14. minutu, kada je Hajdin dobro centrirao sa leve strane, a na pravom mestu u kaznenom prostoru bio napadač Nikola Stojiljković, koji rutinski šalje loptu u mrežu - 0:1.

Zvezda je tokom prvog poluvremena imala konstantnu inicijtivu, najčešće je golu domaćih pretio Lorenco Ebisilio, koji je imao nekoliko pokušaja, baš kao i štoper Rašid Sumaila u 29. minutu, kada je lopta otišla preko gola.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena, i Dejan Joveljić je zatresao mrežu Dinama, ali taj gol nije priznat zbog ofsajda.

Domaći su svoje šanse tražili iz kontranapada, ali nisu uspeli ozbiljnije da prprete golu golmana Zorana Popovića.

Zanimljivo je da trener i predsednik Dinama Dragan Antić danas prati utakmicu sa trbina, a da ekipu Dinama sa klupe vodi Radmilo Jovanović.