Poluvreme - Zvezda odlična! Zvezdaši oduševljeni, do juče ih je nervirao, a danas druga priča! (TVITOVI)

subota 14.03.2020.
18:47

Nakon prvog poluvremena dobra igra izabranika Dejana Stankovića.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Od samog starta je Crvena zvezda bila bolji tim, napadala je Napredak koji nije isti tim koji je uspevao da ugrožava "večite" u Beogradu.

Ben i Gordić su pretili prvi, a onda i Tomane koji glavom ne uspeva da postigle gol u 19. minutu.

Što nije uspeo tada, jeste dva minuta kasnije, Gavrić je uputio centaršut, Pavkov je dodao glavom do Tomanea koji se snalazi i postiže gol.

Četiri minuta kasnije Zvezda je mogla da udvostruči prednost, ali nije uspela u toj nameri. Tomane je zaustavljen u kaznenom prostoru, Pankov je preuzeo odgovornost, ali je pogodio prečku.

Gavrić i Nikolić su mogli da dokusure goste u prvom poluvremenu, ali je rezultat ostao 1:0.