Poluvreme - Zvezda na Simićev pogon jednom nogom u osmini finala! (TVITOVI)

četvrtak 10.10.2019.
15:47

"Crveno-beli" imaju dva gola prednosti protiv Trepče.

Beta/Branislav Božić/Ev

Nakon prvih 45 minuta meča u Staroj Pazovi, Crvena zvezda vodi rezultatom 2:0 protiv Trepče u 1/16 finala Kupa Srbije.

Ekipa Vladana Milojevića je od samog početka uspostavila svoj ritam igre, te je povela već u trećem minutu kada je Jevtović probio po desnoj strani, nabacio loptu Veljku Simiću koji je u kaznenom prostoru zatresao mrežu Milentijevića.

Nastavili su "crveno-beli" da nižu napade u nastavku poluvremena, a prednost su povisili u 28. minutu.

Simić je iskoristio nedostatak komunikacije u odbrani Trepče i postigao svoj drugi gol na meču u 28. minut.

Nominalni domaćin se borio i trudio da se približi golu Popovića, ali bez većeg uspeha, pa je prolazak Zvezde u narednu rundu takmičenja gotovo garantovan.