Poluvreme - Zvezda mekana, malo je jedan majstor u ekipi! (TVITOVI)

sreda 28.11.2018.
21:48

Loš rezultat za srpskog šampiona nakon prvih 45 minuta.

EPA-EFE/CIRO FUSCO

Crvena zvezda nije dobro počela u Napulju, ekipa Vladana Milojevića je u zaostatku nakon prvih 45 minuta, rezultat je 2:0 u korist Italijana.

Od samog starta su Napolitanci krenuli ofanzivno, već u 6. minutu su imali šansu preko Mertensa nakon centaršuta Kaljehona, a Borjan je odlično reagovao, dokazao je da je možda i najbolji fudbaler Crvene zvezde u ovom izdanju Lige šampiona.

U 11. minutu 1:0, korner je izveden sa leve strane napada domaćina, Maksimović je dotakao loptu, prebacio par igrača, a lopta je stigla do neometanog Hamšika, Gobeljić ga je zaboravio, a Slovaku nije bilo teško da dovede domaćina u prednost.

Srnić je imao jedan udarac sa 25 metara, lopta je otišla pored gola, a u 23. minutu najbolja šansa za Crvenu zvezdu, Marko Marin je uspeo da se namesti za dodavanje, sjajno je uposlio Simića koji očajno šutira iz izgledne situacije, Ospina mu je odbranio.

Kulibali je zapretio glavom, ali je Borjan ponovo bio na visini zadatka, da bi nakon toga usledio novi šok za navijače Crvene zvezde.

Bez velikih šansi do kraja poluvremena, Crvena zvezda mora daleko agresivnije od ovoga ukoliko misli da ostvari povoljan rezultat.