Poluvreme - Zvezda dala dva gola, samo jedan joj priznat, Pavkov dobio novi nadimak! (TVITOVI)

nedelja 28.10.2018.
17:17

Završeno prvo poluvreme u Šapcu, šampion grabi ka novom trijumfu.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Posle prvih 45 minuta, u odličnom ambijentu u Šapcu, Crvena zvezda protiv Mačve vodi sa 1:0.

Na vođstvo aktuelnog šampiona čekalo se do 39. minuta, kada je Veljko Simić sa leve strane centrirao na drugu stativu, a napadač Milan Pavkov je maltene iz mrtvog ugla sjajno reagovao i udarcem glavom savladao golmana Puletića - 0:1.

Četiri minuta ranije, mreža Šapčana se prvi put zatresla, kada je Gobeljić pronašao Bena u kaznenom prostoru, ali po proceni sudija to je bila ofsajd pozicija, u šta nas ponovljeni snimak nije ubedio. Ali, da sačekamo stručnu analizu.

U samoj završnici prvog poluvremena mogao je i Gobeljić da se upiše u strelce, izbio je oči u oči sa golmanom Puletićem, ali je šutirao po zemlji pravo u njega, pa čuvaru mreže Mačve nije bilo teško da taj šut zaustavi.

U prilogu su komentari navijača Crvene zvezde koji hvale strelca vodećeg gola i ukazuju na problematičnu odluku sudije kod nepriznatog Benovog pogotka.