Poluvreme - Zanimljivo je videti tvitove ''grobara'' pre i posle Sadikove majstorije!

nedelja 01.09.2019.
20:53

Loše je počelo po crno-bele, ali Umar Sadik je najavio preokret u finišu prvog dela igre.

Darko Gajić/Sportske.net

Posle prvog poluvremena utakmice sedmog kola Linglong Superlige, Partizan - TSC 1:1!

Gosti su vodeći gol postigli u 27. sekundi utakmice, u svojoj prvoj akciji, koju su munjevito izveli, a posle centaršuta sa desne strane i odbijene lopte Ostojića,

Naravno, Partizan je pokušavao što pre da uzvrati, ali su gosti delovali vrlo organizovano na terenu u većem delu prvog poluvremena.

U šestom minutu, Lutovac je bio u prilici, kada je Filipović izbio loptu u korner, a nešto kasnije je posle prekida pripretio i Bojan Ostojić.

Asano je u 20. minutu povukao kontru, ispred kaznenog prostora Zdjelar prosleđuje na desnu stranu za Miletića, koji šutira levom nogom preko gola.

Pet minuta kasnije, situacija pet na tri pred kaznenim prostorom gostiju, ali ništa ni od ove akcije crno-belih, gosti su se odbranili.

Na isteku prvih pola sata igre, gosti ponovo prete, ovoga puta posle kornera, a Partizan je do izjednačenja stigao u samom finišu prvog dela igre, kada je Sadik sa leve strane majstorski obišao Antonića, a onda elegantno savladao i golmana Filipovića za 1:1.
--
Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Natko - Lutovac, Suma, Asano - Sadik.

Klupa: N. Stevanović, Tošić, L. Pavlović, Šćekić, Brežančoić, Ožegović, F. Stevanović.

TSC: Filipović, Varga, Skopljak, Tomanović, Tumbasević, Milićević, Silađi, Ponjević, Antonić, Duronjić, Lukić.

Klupa: Jorgić, Branković, Rovčanin, Galić, Šinković, Pantović, Grabež.