Poluvreme - Vranjanci dobro počeli, Zvezda se mučila, a onda je novajlija probio bunker - ''pljušte'' pohvale navijača

petak 20.07.2018.
20:54

Maltene čitavo poluvreme trebalo je Zvezdi da probije odbranu gostiju, koji nisu bili bezopasni.

EPA/SRDJAN SUKI

Posle prvog poluvremena utakmice na ''Marakani'', Crvena zvezda vodi protiv novajlije u ligi, ekipe Dinama iz Vranja sa 1:0.

Utakmica je počela minutom ćutanja u znak odavanja pošte preminulim Goranu Bunjevčeviću i Branimiru Babarogiću.

Napadač gostiju Suraka je već u drugom minutu utakmice imao sjajnu priliku, prevario je Degeneka, šutirao iskosa sa desne strane, ali je pogodio stativu Popovićevog gola.

Jevtović u 15. minutu izbio sam ispred golmana, ali je ovaj odlično reagovao.

Tri minuta kasnije, odličan udarac Dušana Jovančića sa distance, ali stativa spasava gol Vranjanaca.

U 23. minutu konfuzija u odbrani Dinama, velika gužva ispred njihovog gola, ali na kraju nedovoljno jak i precizan udarac, pravo u golmana Đurića.

Zvezda je napadala i dalje, vršila pritisak, a do vodećeg gola stigla je tek u 41. minutu. Meleg je sa desne strane izveo korner, Degenek je šutirao glavom, pogodio stativu, ali se loptav odbila do Dušana Jovančića koji sa nekih dvanaest metara pogađa mrežu - 1:0.