Poluvreme - Vošina lekcija Zvezdi, navijači najviše o Grofu!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 08. mart 2017.

• 18:46

Vojvodina i Crvena zvezda igraju meč 25. kola Superlige na "Karađorđu", a nakon poluvremena domaći vode sa 2:0. Dosta kritika na račun fudbalera i trenera Crvene zvezde od strane navijača.

Vojvodina nakon poluvremena vodi sa ubedljivih 2:0 protiv Crvene zvezde, igrali su dosta dobro u prvih deset minuta, da bi nakon toga čekali šanse iz kontri.

Golove možete videti OVDE, postigli su ih Meleg i Puškarić.

Utakmica je bila dosta zanimljiva, obe ekipe su imale svoje šanse, s tim što je Vojvodina svoje iskoristila, dok Crvena zvezda svoju jednu nije (mislimo na onu priliku Ruiza kada je dobio loptu i bio oči u oči sa golmanom Rockovim).

Vojvodina je imala više šansi do kraja poluvremena, rekli bismo da sasvim zasluženo vode nakon 45 minuta.

Navijači Crvene zvezde, očekivano, nisu zadovoljni, smatraju da Miodrag Božović nije smeo da izvede istu postavu kao protiv Partizana u "Večitom derbiju".

Bilo je dosta kritika i na račun igrača, pa pogledajte u nastavku šta su navijači Crvene zvezde imali da napišu tokom prvih 45 minuta meča.