Poluvreme - Vojvodini preti blamaža u Pazaru, het-trik pojačanja iz Zvezde, Lalatović isključen!

subota 03.10.2020.
16:53

Na pomolu veliko iznenađenje!

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Još jedno veoma zanimljivo popodne u Superligi, a to se pogotovo odnosi na utakmice u Novom Pazaru i Subotici.

Pazarci protiv Vojvodine već na poluvremenu vode sa 3:0, a nervozni trener Vojvodine Nenad Lalatović je isključen u finišu ovog dela igre zbog protesta. Prilikom izlaska sa terena, imao je šta da kaže i nekome od ljudi u loži.

Brodolom Vojvodine počeo je u 27. minutu, kada su Pazarci izveli kontru, pa zakomplikovali situaciju, ali na kraju Luka Marković ipak nalazi put do mreže golmana Vukliša. Samo tri minuta kasnije, isti igrač je sa desetak metara, posle centaršuta sa desne strane, duplirao prednost domaćina, a onda minut pre kraja poluvremena Marković postiže i het-trik za neverovatnih 3:0!

Podsetimo, Markovića je nedavno Crvena zvezda dovela iz Krotonea i prosledila na pozajmicu u Novi Pazar, što se pokazalo kao pun pogodak Pazaraca!

Za to vreme, Spartak je protiv Čukaričkog vodio sa 2:0, ali je tu prednost brzo prokockao, pa je na poluvremenu 2:2.

Javor Matis vodi protiv OFK Bačke sa 2:0, a golova nema jedino u Šapcu, gde igraju Mačva i Voždovac.