Poluvreme u znaku Adžića, Zvezda ubedljiva, a šta je to dovela do perfekcije?

sreda 11.10.2017.
18:51

Poluvreme na našem najvećem stadionu, crveno-beli stekli prednost.

crvenazvezdafk.com

Posle prvih 45 minuta na ''Rajku Mitiću'', Crvena zvezda vodi protiv lidera PLS-a Dinama iz Vranja sa 3:0.

Vodeći gol za crveno-bele postigao je Luka Adžić u 25. minutu iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara, a prednost Zvezde duplirao je Pešić posle Srnićevog kornera u 44. minutu. Samo minut kasnije, Pešić je u kontranapadu nesebično asistirao Adžiću za ubedljivih 3:0.

Trener Vladan Milojević je već u prvih deset minuta morao da izvrši prvu izmenu, pošto je Rikardinjo doživeo povredu. Umesto njega, na terenu je Nenad Milijaš.

A kako su navijali Crvene zvezde komentarisali dešavanja tokom prvog poluvremena pogledajte u prilogu.

O transparentu onih malobrojnih koji su danas na stadionu, opširnije čitajte OVDE.