Poluvreme u Superligi - Zvezda vodi, Partizan gubi!

četvrtak 13.04.2017.
17:48

Nakon prvih 45 minuta u Novom Pazaru i Beogradu domaći vode sa po 1:0, a sledi nam izuzetno neizvesna završnica kada se radi o poslednjem mestu za plej-of!

Epa/Facundo Arrizabalaga/Sportske.net

Crvena zvezda je na našem najvećem stadionu stigla do prednosti protiv Borca iz Čačka u jednoj ne toliko zanimljivoj utakmici. Gol je postigao Gelor Kanga u 36. minutu utakmice iz penala, nakon pada Srđana Plavšića.

Sa druge strane, Partizan gubi na poluvremenu u Novom Pazaru nakon što je sjajan gol početkom meča postigao Marković.

Taj gol možete videti OVDE.

Ukoliko ostanu ovakvi rezultati, Crvena zvezda će regularni deo završiti sa 9 bodova više od Partizana, odnosno sa 5 bodova više u plej-ofu kada se podele bodovi.

Veoma zanimljivo je i u ostalim utakmicama, posebno u borbi za plasman u plej-of.

Javor gostuje u Nišu i u slučaju pobede plasiraće se u plej-of, ali je tamo 0:0, dok Čukarički vodi sa 2:0 na gostovanju Voždovcu i sada je on u najboljoj poziciji pošto Spartak iz Subotice gubi na gostovanju u Lučanima 2:1.

Dakle, u ovom slučaju Čukarički je u plej-ofu.

Od ostalih mečeva, Radnik i Vojvodina igraju bez golova, dok Metalac vodi protiv Rada sa 1:0, baš kao i Napredak protiv Bačke.