Poluvreme u Nišu, gde je Nenad Lalatović?

četvrtak 25.04.2019.
16:18

Nije prvi put da se ovo dešava, šta je sada razlog?

Beta/Saša Đorđević/Ds

U 15 časova i 30 minuta počela je utakmica između Radničkog i Čukaričkog, ako domaći tim slavi, prići će Crvenoj zvezdi na samo bod zaostatka, bar na par sati, a možda i duže ako Partizan trijumfuje na ''Marakani''.

Ali, na klupi Radničkog danas nema šefa struke Nenada Lalatovića, za sada iz još nepoznatog razloga.

Umesto njega, danas tim sa ''Čaira'' sa klupe vodi Nenad Šarac koji je juče govorio i na konferenciji za medije najavljujući duel sa Čukaričkim.

Podsetimo, trener Radničkog je ove sezone propustio i utakmice protiv Crvene zvezde, Proletera i Bačke.

Inače, prvo poluvreme završeno je rezultatom 1:1. Stojanović je u 11. minutu doveo ''Brđane'' u vođstvo posle centaršuta Docića, a trinaest minuta kasnije Ranđelović je izjednačio na 1:1, posle centaršuta Jovanovića sa leve strane.