Poluvreme - U napadu dobro, ali odbrana škripi! (TVITOVI)

21:18

Partizan ima problem u odbrani, dok je u napadu sasvim solidan.

EPA-EFE/KOCA SULEJMANOVIC

Nakon prve četvrtine dvomeča Partizana i Bešiktaša rezultat je1:1.

Crno-beli su bolje otvorili meč, imali su više  dobrih akcija i već u 14. minutu nakon sjajne akcije Pantića, Zakarića i Gomeša stigli su do prednosti od 1:0.

Gomeš je bio strelac, dobro se snašao nakon centaršuta Zakarića, ali su prednost i radost Partizana kratko trajale.

Na drugoj strani je Kvarežma probio po desnom boku, poslao loptu na peterac gde je potpuno sam bio Arslan za 1:1.

Imao je Bešiktaš šansi, Arsenal je šutirao, zatim i Larin glavom, dokje na drugoj strani Zakarić jednom šutirao pored gola, a Gomešu je Zengin dobro odbranio udarac.

Beležimo i povredu Jankovića, umesto njega u igru je ušao Đorđe Ivanović.

Za sada nerešeno, ali svakako ima prostora da crno-beli iz Beograda igraju još bolje.

7 Komentara

Cika Boris Fr
Thursday, 23.08.2018
22:45

Nije mi jasno sta se vrti u glavu igracima Partizana posle svakog datog gola, dali oni misle da je vec sve gotovo ili ih taj gol zanese i izgube kontrolu na sami sobom, ovo neznam ni ja koji im je put da za samo minut 2 protivnici odma uzvracaju i izjednace rezultat. KATASTROFA !!

Grb partizana 1997?
21:43

Jedva cekam derbi.

Vlada Mutavi
21:30

Miletić sa kosom definitivno nije igrač koji treba da igra u Partizanu.
Po ko zna koji put njegovom zaslugom Partizan prima gol.

Zoran Vukic
21:29

centralni bekovi slabo stoje kod prekida cela odbrana slaba

petar000
21:27

Ne zna se da li je gori Miletic, ili Markovic koji me sve vise podseca na Ostojica (ne Bojana, nego onog naseg Milosa - mislim da se tako zove ) i Cirkovica (ne Milivoja, nego Lazara). U premijernim utakmicama za prvi tim perfektan, a onda sa svakom sledecom koju igra umesto da bude bolji i sigurniji on gori i nesigurniji. Kod gola greska Svete, pa onda jedna Miletica ode pod loptu, pa zatim i druga pusti Kvarezmu da se namesti lagano, pa na kraju opet zavrsio Sveta sa greskom, ostavi igraca na dva metra od gola samog. Plus Stojke uspavan na liniji, a mislim da jei on mogao na tu loptu, nije bila ostra ni malo. Znaci, tragicna reakcija. U sustini od kad znam za sebe Partizan redovno iz Evrope izbacuju takvi napadi gresaka u odbrani. Da ne nabrajam, milion je takvih situacija kad i ne igramo nesto lose, kad nam protivnik ne pravi neke probleme, a onda imamo par minuta kad zapnemo iz petnih zila da sami sebi damo gol. I sto je najtragicnije uvek i uspemo u tome. Dobro je sto nismo primili jos jedan, u jednom delu poluvremena smo bili peceni.