Poluvreme - Tvrdo u Milanovcu, Asano pokrenuo crno-bele!

sreda 25.11.2020.
16:46

Vodi Partizan!

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

U utakmici osmine finala Kupa Srbije između Metalca iz Gornjeg Milanovca i Partizana trenutan rezultat je 0:1 nakon prvih 45 minuta utakmice.

Ekipa Aleksandra Stanojevića je izašla u veoma jakom sastavu, i na kraju je uspela da probije odbranu trenera Žarka Lazetića.

Na jednoj strani Stevanović nije imao nikakvih intervencija, a ispred gola Metalca dve dobre šanse.

Posle prvih pola sata nije bilo situacija da se ugrozi jedan od golmana, a onda u 30. minutu dodavanje Miljkovića i pokušaj Holendera, ali je golman Puletić odlično odbranio.

Samo minut kasnije pokušao je Jojić da pogodi sa 13-14 metara, ali je lopta otišla malo preko gola.

I onda u 45. minutu Asano je krenuo ka golu domaćih, namestio se, šutirao levom nogom i smestio loptu u mrežu sa nekih 16 metara.

Baner

Metalac: Puletić, Vranjanin, Vasiljević, Vlalukin, Rogač, Sukačev (Maksimović 30), Antonijević, Jokić, Mbongu, Zoćević, Katanić.

Partizan: Stevanović, Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević, Šćekić, Zdjelar, Natho, Jojić, Asano, Holender.