Poluvreme - Tandem B&B rastura, Zvezda dosta bolja od Ludogoreca!

subota 02.02.2019.
15:47

Poluvreme koje dosta obećava.

Beta/Branislav Božić/Ev

Nakon prvih 45 minuta igre u kompleksu hotela "Regnum" Crvena zvezda vodi protiv Ludogoreca rezultatom 2:0.

Od samog starta je Crvena zvezda bila dominantniji tim, Jirka, Jovičić i Marin su propustili šanse, poništen je i jedan gol Milunovića zbog ofsajda Bena, a kasnije je i Marko Marin šutirao iz slobodnog udarca malo preko gola.

Zvezda je povela u 33. minutu, nakon što su fudbaleri Ludogoreca tražili faul na sredini terena koji je možda i napravio Jovičić, tekla je akcija preko desne strane napada srpskog šampiona, Jirka je uputio centaršut, Ben je glavom uspeo da savlada reprezentativca Bugarske Ilijeva za 1:0.

Igrali su grubo i jedni i drugi, posebno igrači Ludogoreca, nikako nije ličilo da se radi o prijateljskoj utakmici.

Veliku šansu su propustili igrači Ludogoreca preko Vandersona koji nije dobro prihvatio loptu u kaznenom prostoru, Borjan je istrčao na vreme i spasio gol.

Prvi pravi udarac ka golu Crvene zvezde uputio je Kešeru sa 17-18 metara, ali je njegov udarac odbranio Borjan.

Nije to bilo sve, Crvena zvezda je stigla i do drugog gola, strelac je bio Ričmond Boaći nakon fantastične asistencije Milana Rodića, napadač iz Gane je dobro primio loptu i odličnim šutem je savladao protivničkog golmana za 2:0.