Poluvreme - Sve veće razočaranje među navijačima Partizana, šta su odmah zamerili Miloševiću? Neki vide i potencijalno pojačanje... (TVITOVI)

nedelja 31.03.2019.
17:52

Partizan u rezultatskom minusu posle prvih 45 minuta u Kruševcu.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Za razliku od nedavnog dvoboja u četvrtfinaklu Kupa, kada je Partizan sa ubedljivih 4:0 savladao Kruševljane, danas potpuno drugačija slika na terenu, makar u prvih 45 minuta.

Napredak od 19. minuta vodi sa 1:0 golom Đorića, a osim toga, domaćima je nekoliko minuta kasnije poništen još jedan gol posle problematičnog ofsajda u kojem se (nije) nalazio Ndiaje.

Imao je i Partizan svoje šanse, prvo preko Smiljanića, pa dva puta preko Pantića, bez rezultata, a najbliži izjednačenju bio je Rikardo Gomeš u poslednjim sekundama prvog poluvremena, posle kornera sa desne strane, kada je glavom poslao loptu zamalo pored gola.

Crno-beli su morali da izvrše i jednu prinudnu izmenu, povređenog levog beka Nemanju G Miletića je posle pola sata igre zamenio Slobodan Urošević.