utorak 14.11.2017.
12:47

Nakon prvih 45 minuta igre u Ulsanu, nema golova u meču Južne Koreje i Srbije.

Beta/Branislav Božić/Ev

Mladen Krstajić se odlučio da danas pruži priliku igračima koji su igrali zajedno na Svetskom prvenstvu na Novom Zelandu, ima ih čak četvorica u startnoj postavi, što se pokazalo kao sasvim solidan potez.

Naš tim igra dobro na gostovanju Južnoj Koreji, jednom od najjačih timova Azije, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Beležimo dve šanse za našu reprezentaciju uz još par dobrih napada, dok je Stojković imao takođe dve dobre odbrane.

Sergej Milinković-Savić je imao dobar udarac u 20. minutu nakon akcije sa Prijovićem, lopta je prošla pored gola, a još bolju situaciju je imao Ljajić koji je iz slobodnog udarca metar od šesnaesterca gađao u rašlje, ali u golmanov ugao koji je ovo odbranio.

Evo nekih utisaka nakon prvog poluvremena.