Poluvreme - Sjajna utakmica u Bernu, Zvezda ima dobar rezultat! Novajlija oduševio (TVITOVI)

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 21. avgust 2019.

• 21:48

Evo stanja nakon prvih 45 minuta.

Nakon prvih 45 minuta utakmice u Bernu, rezultat je 1:1.

Crvena zvezda je imala užasan početak, postavljanje Ivanića za centralnog veznog igrača se obila o glavu Vladanu Milojeviću već u 7. minutu pošto je Mića bio daleko niži od Nsamea koji je glavom prebacio loptu do Asalea koji je u situaciji 1 na 1 bio bolji od Borjana, pogodio je za 1:0.

Već u 17. minutu Crvena zvezda stiže do izjednačenja.

Marko Marin je izveo korner sa leve strane, Degenek je dočekao loptu na drugoj stativi, poslao neku vrstu loba u mrežu, ispostavilo se, 1:1!

Nekoliko sjajnih prilika na obe strane do kraja poluvremena, a jedan od junaka je Milan Borjan. Prvo je Nsameu skinuo gol koji su mnogi već videli u mreži, da bi iz istog napada Ejbišer šutirao sa dvadesetak metara, što je takođe ukrotio Borjan.

Mogla je Crvena zvezda do prednosti u 36. minutu kada je nakon sjajne akcije Marko Marin izašao 1 na 1 sa golmanom domaćina, ali je jedan od defanzivaca Jang bojsa uspeo da spasi gol. Fantastičan pas Garsije do Marina u ovoj situaciji.

Do kraja poluvremena beležimo još jednu dobru odbranu Borjana, kao i penal koji su tražili igrači Crvene zvezde nakon pada Boaćija, istina, sudija je dobro postupio u ovoj situaciji.

Dakle, rezultat koji je odličan na poluvremenu, a moglo je čak i bolje.