Poluvreme - Sevaju dueli u Nišu, Partizan mora bolje!

ponedeljak 26.10.2020.
17:49

Dobar meč u Nišu, fale golovi.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Partizan na čelu sa Aleksandrom Stanojevićem gostuje u Nišu na uvek neugodnom gostovanju, a tešku okolnost crno-belima predstavlja i činjenica da Nišlije sa klupe predvodi Milan Đumi Đuričić koji je do skoro radio sa ovim fudbalerima Partizana za vreme mandata Sava Miloševića.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0, crno-beli imaju više loptu u svom posedu, imali su i više šansi, ali bez realizacije.

Prvu šansu imao je Žan Kristof Bajbek koji je posle sjajnong prodora Ivana Obradovića bio izblokiran.

U 22. minutu Borivoje Stevanović dobro brani udarac Filipa Stevanovića, a pet minuta kasnije crno-beli su imali dobru šansu kada je Asano loše šutirao, a Filip Stevanović je šutirao visoko preko gola.

Do kraja vredan pomena jeste duel Aleksandra Kovačevića i Bibrasa Natha kada je Izraelac izvukao deblji kraj.

Radnički: Ristić, Marković, Stevanović, Aksentijević, Kovačević, Đuranović, Đuričković, Ćirković, Pantelić, Gavrić, Živković.

Partizan: Stojković, Banjak, Marković, Miljković, Obradović, Zdjelar, Natho, Asano, Stevanović, Lutovac, Bajbek.