Poluvreme - Rusi miljenici sreće, Zvezda ima ''tenkove'', ''munju'', ''Esijena'', ali ko nedostaje?

utorak 13.02.2018.
18:48

Zanimljiv sadržaj na ''Rajku Mitiću'' tokom prvog poluvremena, ali prava uzbuđenja tek slede.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

Posle prvog poluvremena na našem najvećem stadionu, Crvena zvezda - CSKA 0:0, u prvoj utakmici 1/16 finala Lige Evrope.

Igrao se 10. minut meča, kada je viđena prva i to stopostotna prilika za CSKA. Vitinjo se u kaznenom prostoru lepo oslobodio Le Taleka, našao se oči u oči sa Borjanom, ali je veoma loše šutirao i praktično samo dodao loptu u ruke Zvezdinom golmanu.

Nedugo zatim nova opasnost pred Zvezdinim golom, Borjan je istrčao daleko ispred svog gola, Musa ga je pretrčao, ali je otišao suviše ukoso i na kraju nije uspeo da asistira nekom od saigrača.

Zvezda uzvraća u 19. minutu, Berezucki je na ivici kaznenog prostora zaustavio Bena, tom prilikom fudbaler Moskovljana je zaradio i žuti karton. Ben je i izveo ovaj slobodan udarac, dobro je to učinio, ali je lopta prohujala tik iznad prečke.

Osam minuta kasnije, još jedna obećavajuća akcija Zvezde, ovog puta preko Radonjića, koji najpre nije uspeo da uposli Bena, a onda je njegov novi pokušaj zaustavio golman Akinfejev.

A onda, 35. minut i ubedljivo najbolja prilika na utakmici! Defanzivci gostiju nespretno su reagovali na sredini terena, lopta je došla do brzonogog Nemanju Radonjića koji je krenuo sam ka kaznenom prostoru Moskovljana, šutirao je sa ivice kaznenog prostora, ali je Akinfejev sjajno reagovao. Ništa od Zvezdinog vođstva!

Kada su u pitanju dešavanja na tribinama, naš reporter javlja da je na severnoj tribini intervenisala hitna pomoć, ali ne zbog nekog incidenta, već jer je nekom od navijača pozlilo.