Poluvreme - Razigrao se Nemanja Radonjić, ali Srbija opet gubi!

nedelja 23.06.2019.
21:48

Izmenjena postava ostavlja nešto bolji utisak u odnosu na prve dve utakmice, ali rezultat to ne pokazuje.

Sportske.net/Aleksandar Milošević

Srpski ''Orlići'' se večeras opraštaju od Evropskog U21 prvenstva u Italiji i San Marinu, a protiv Danske će pokušati da ostanu bar neporaženi.

Ipak, posle prvog poluvremena Danska vodi sa 1:0, golom Jakoba Bruna Larsena u 21. minutu meča.

Samo minut ranije, Srbija je mogla do vodećeg gola, kada je Nemanja Radonjić odlično probio po levoj strani, onda poslao loptu u kazneni prostor za Ivana Šaponjića, koji, međutim, šutira visoko preko gola.

Petnaestak minuta kasnije, Radonjić je imao i jedan dobar pokušaj sa distance, iskosa sa leve strane, ali je danski golman uspeo da izbije tu loptu u korner.

Ali, imali su i Danci još par odličnih šansi. Prvu u uvodnim minutima, posle jedne opasne kontre, a drugu u samom finišu prvog poluvremena, kada je naš golman Rosić odlično reagovao u situaciji jedan na jedan.