• 07. decembar 2019.

• 16:19

Crvena zvezda vodi nakon prvih 45 minuta.

Nakon prvih 45 minuta utakmice, Zvezda vodi sa 2:1.

U prvih petnaest minuta nije bilo nikakvih šansi na obe strane, a onda je u 21. minutu viđen prvi gol na utakmici i to u mreži Crvene zvezde.

Centaršut Miloševića sa leve strane, Denković je šutirao glavom sa peterca i pogodio, Borjan nije mogao ništa da uradi u ovoj situaciji.

Odlično je delovala odbrana Spartaka u prvih pola sata, a onda se desio 31. minut.

Marin je poslao loptu Žanderu, a Brazilac je rutinski reagovao i savladao je golmana Dubljanića za izjednačenje.

U 40. minutu Zvezda je povela.

Ponovo je Žander bio jedan od glavnih aktera napada, dodao je loptu ka Tomaneu, a onda je Tekijaški preuzeo stvar u svoje ruke i poslao je loptu u svoju mrežu za 2:1.

Veliku šansu da povisi na 3:1 imao je Gajić, ali je šutirao iz izgledne pozicije preko gola.