Poluvreme - Preokret na ''Marakani'', podeljena mišljenja navijača (TVITOVI)

subota 20.06.2020.
20:06

Zvezda loše počela, ali do poluvremena je uspela makar rezultatski da stvari dovede na svoje mesto.

© Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Završeno je prvo poluvreme poslednje utakmice 30. kola Linglong Supeerlige, Crvena zvezda protiv Proletera vodi sa 2:1.

Gosti iz Novog Sada poveli su u šestom minutu posle kornera golom Andrejevića, a Zvezda je uzvratila golovima Matea Garsije u 19. i Milana Gajića u 37. minutu.

U međuvremenu, ekipa Proletera je još par puta opasno pretila šutevima sa distance, posebno je upečatljiv bio projektil Jovanovića, kada je Borjan izbio loptu u korner.

Navijači su, bar oni na društvenim mrežama, u početku bili kritični zbog lošeg početka, ali onda su počele da se ređaju i pohvale.

Golove iz prvog poluvremena možete da vidite OVDE.