19:43

Evo šta se dešavalo u prvom poluvremenu.

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Posle prvih 45 minuta igre Mančester junajted vodi protiv Partizana sa 1:0.

Partizan je sa previše poštovanja prema protivniku počeo ovaj duel. Mančester je bio dominantan, stizao je do ozbiljnih akcija, ali ne i do ozbiljnih prilika za gol, falio im je završni pas za šta su zaslužni odbrambeni igrači crno-belih.

Mektominej je imao dobru šansu u 14. minutu kada je pucao u spoljni deo mreže, a kako je vreme odmicalo Partizan se sve više oslobađao pritiska.

Strahinja Pavlović je bio fenomenalan u prvom poluvremenu, igrao je sjajno, Marsijal nije mogao da dobije loptu tek tako.

Dve velike šanse u nekoliko minuta na obe strane. Mančester je pogodio stativu na jednoj, Sadik nakon fantastičnog šuta na drugoj.

U 42. minutu penal za Mančester junajted, Miletić je oborio protivnika, sumnjiva odluka sudije za 1:0 za Mančester junajted nakon gola Marsijala.

20:33

Šteta ovaj ManUTD nije uopste toliko strašan koliko se Partizan uplašio imena.

carbone
20:08

Ocajan Mancester, treba ga zgaziti

Realni Arthur
19:59

Steta, bas steta za taj symnjivi penal , eto koliko postuje uefa nase klubove. Neka, sas Partizan da ih stegne malo, i da igra tvrdje, da pravi vise faulova, da secka igru, i onda Naco, Suma, Tosic pa i Asano da koriste svoje umece, ako ne pobeda barem nereseno, puna kapa ajde srecno Partizane, i srecno mojoj Zvezdi protiv Barse!

Le Tissier
20:01

Vise je sumnjivo sto je Miletic reprezentativac. Cist penal na zalost...

20:01

Bio je penal..nije uvek eufa kriva.

Zoran Vukic
19:52

igraju ko long ligu take prkrsaje prave evroa neprsta miletic nije kriv nije za beka to godinama pokazivu u nasoj lizi sad se vidi kasni vise puta

Jelena Renovcevic
19:51

Nije ovde nista sumnjivo. Penal ko vrata.

petar000
19:48

Ma klasika. Cele sezone primamo iste golove. Preslikan kao ona dva protiv Alkmara, kao i protiv Lucana. Naravno, ko ce da kiksne ako ne celavi. I to dva puta, prvo napuca u cistoj situaciji svog igraca, u nastavku se Urosevic namesta pola minuta da ispuca loptu i to nekako prezivimo, a onda telefoniranje da ce lopta na taj bok i ponovo kasno krece da zatvori tu stranu, a tek o nepotrebnom startu necu da pricam. Sve u svemu, steta je da gubimo, jer se protiv ovakvog tima moze igrati. Samo kad ne bi ponovo vecina u timu bili posvadjani sa loptom bas kao i protiv Lucana. Ovaj bod ako ga ne uzmemo ce nas kostati prolaska dalje sigurno, mada i sa osvojenim ce nam najverovatnije trebati pobeda u Holandiji sto ce biti veoma tesko, teze nego da ovde otkinemo bod Mancesteru.

Vlada Mutavi
19:48

Dobro je i ovako s obzirom da smo u utakmicu ušli uplašeno kao da igramo finale lige šampiona, a ne grupnu utakmicu lige uefa pritiv B tima Mančester Junajteda
Ako se tome doda činjenica da nemamo desnu stranu i da su Miletić (već godinu i više dana privremeni desni bek) i Tošić koji kao da je zalutao na teren, toliko loši, vođstvo Mančestera od samo 1:0 je odličan rezultat.

Mani2
19:46
Poznavalac
19:46

Miletić jednom neinteligentan igrač, spor, gotovo nikakav... Uklizava na sedam metara od gola???