Poluvreme - Partizan vodi zasluženo, dilema oko ofsajda? (TVITOVI)

subota 16.02.2019.
13:47

Ekipa Partizana bolja od Bačke, trenutno vodi u Bačkoj Palanci.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Posle prvih 45 minuta igre u Bačkoj Palanci ekipa Partizana vodi protiv  Bačke sa 0:1 golom Nemanje Nikolića.

Ekipa Partizana je uspela da povede protiv Bačke već nakon osam minuta igre.

Nikolić, koji je od starta pokazao da je raspoložen za igru, uspeo je da načne protivnika nakon lopte koju je uputio Zoran Tošić.

Bilo je na ivici ofsajda, ali je Mažić bez problema doneo pravu odluku i pokazao na centar.

Nakon toga Partizan nastavlja sa napadima, a vrlo lako je moglo da bude i 2:0 u 10. minutu kada je Rikardo pokušao glavom.

Upravo je Rikardo u nastavku bio opasan po gol Bačke, bio je dva puta u šansi, jednom se našao u ofsajdu, drugi put je zaustavljen od defanzivaca domaćina, pa je do kraja poluvremena ostalo 0:1.