Poluvreme - Partizan vodi, Stojke sprečavao izjednačenje

15:49

Crno-beli imaju prednost posle prvog poluvremena u Šapcu.

EPA-EFE/KOEN VAN WEEL

Fudbaleri Partizana danas traže lek za tešku evropsku ranu od pre par dana u Holandiji, a rival im je ekipa Mačve u Šapcu.

Posle prvog poluvremena utakmice 18. kola Linglong Superlige, Partizan vodi sa 1:0, a strelac je Takuma Asano u 16. minutu meča.

Natho je najpre proigrao Sadika na desnoj strani, ovaj je uputio oštar centaršut u peterac, gde golman Puletić krako odbija loptu do Asana, koji je bez problema sprovodi u mrežu.

Pretio je potom Partizan i preko Stevanovića, Sadika, Sume, pa Uroševića posle kornera,  izostajala je prava završnica, a u dva navrata je i Mačva opasno pripretila preko Šušnjara i Ašćerića, kada je golman i kapiten Partizana Vladimir Stojković dobro intervenisao.

Po završetku prvog poluvremena, trener Partizana Milošević se žalio sudiji Grujiću da lopta nije dovoljno napumpana, preneo je komentator Arene Sport.